Żaluzje fasadowe Poznań.

Żaluzje fasadowe Poznań – dzięki swojej elegancji i funkcjonalności  stały się jednym z najpopularniejszych rozwiązań w nowoczesnej architekturze.

Komfort  i łatwość codziennego użytkowania sprawia, że są doskonałym i ​popularnym wyborem w nowoczesnym budownictwie prywatnym, jak i inwestycyjnym.

Najważniejsza jest ich niezawodność, która sprawia, ze są godne polecenia, ponieważ zakup ten jest inwestycja na długie oraz spokojne lata.

żaluzje fasadowe poznań
zaluzje fasadowe poznan
Żaluzje fasadowe cennik

Jak działają Żaluzje fasadowe?

Inżynierowie stworzyli je z poziomych paneli o różnych kształtach i rozmiarach, zostały specjalnie wykonane z lekkiego aluminium oraz dodatkowo sa pokryte odpornymi lakierami, które poradzą sobie z każdymi warunkami atmosferycznymi, a także są godne uwagi ze względu na swoja trwałość. 

Zaluzje fasadowe cennik

Dlaczego warto zainwestować w żaluzje zewnętrzne?

Pozwalają na regulację ilości światła oraz ciepła wpadającego do wnętrza dzięki łatwej zmianie kąta ustawienia lameli.

Ich lekka i prosta instalacja idealnie wpasowuje się do nowoczesnych jak i przeszklonych wnętrz. Pozwalają na całkowitą prywatność, aby w łatwy sposób schronić się przed spojrzeniami z zewnątrz.

Prezentujemy rozwiązanie które może być również w pełni automatyczne, dzięki współpracy z czujnikami pogodowymi oraz systemami inteligentnego domu.

Za sprawą szerokiej palety kolorystycznej oraz różnych dekorów, żaluzje mogą idealnie uzupełniać charakter wnętrza, wpisując się w najnowsze trendy. Żaluzje fasadowe Poznań zapraszamy do bezpłatnej wyceny przez nasz formularz kontaktowy.

Żaluzje fasadowe montaż
zaluzje fasadowe montaz
Żaluzje fasadowe wielkopolska

Funkcjonalność

Stworzyliśmy je z poziomych lameli o różnych kształtach i rozmiarach specjalnie  wykonanych z lekkiego aluminium oraz pokrytych lakierami odpornymi na warunki atmosferyczne oraz uszkodzenia mechaniczne, a najważniejsze, ze mocujemy je na zewnętrznej elewacji, aby zdobiły zewnętrze naszego budynku.

Zaluzje fasadowe wielkopolska

Żaluzje fasadowe Poznań Montaż Serwis Naprawa Poznań i Wielkopolska przystępne ceny. Nowoczesne rozwiązanie dla Twojego domu. Żaluzje Fasadowe Cennik

Eko-Okna

ul. Sowice 22
61-306 Poznań

tel. 61 879 84 68 lub 502 852 455
e-mail: okna@eko-okna.com.pl