Rolety zewnętrzne Poznań

Jesteśmy producentem rolet zewnętrznych najwyższej jakości. W codziennej pracy zauważyliśmy, że klienci często skupiają się na wyborze okien, a kwestię systemów osłonowych traktują jako sprawę drugorzędną. Nie zwracają uwagi na parametry i komponenty z których wykonane są rolety zewnętrzne Poznań, co przekłada się na późniejsze niezadowolenie z produktu i jego użytkowania. Serwis staje się koniecznością.

Dlatego od 2000 roku produkujemy rolety antywłamaniowe , które charakteryzują się niezawodnością, wysoką jakością i komfortem użytkowania. Nasze systemy osłonowe produkowane są z najwyższej klasy komponentów uznanych producentów Aluprof oraz Exte. Wszystkim klientom oferujemy również kompleksowy montaż, serwis oraz naprawy z użyciem oryginalnych części zamiennych.

Rolety zewnętrzne poznań
rolety antywlamaniowe
rolety zewnętrzne wielkopolska

Montaż rolety antywłamaniowe wielkopolska.

Rolety zewnętrzne antywłamaniowe to od wielu lat sprawdzony produkt, który doskonale chroni naszą prywatność, izoluje od ciepła i zimna, a także stanowi doskonałą barierę antywłamaniową. 

W nowoczesnym budownictwie wyróżniamy dwa typy rolet zewnętrznych aluminiowych:

 

  • Rolety podtynkowe typu Integro zaletę tego rozwiązania jest całkowite odizolowanie rolety od wnętrza budynku. Przy rozwiązaniu tego typu należy pamiętać o odpowiednim dociepleniu nadproża już na etapie budowy.
  • Rolety nadstawne montowane na ramie okiennej lub drzwiowej. Doskonale nadają się do zastosowania w miejscach, w których dostęp do rolety od zewnątrz jest utrudniony np. domy piętrowe czy budynki wielorodzinne. Przy wyborze rolet nadstawnych należy pamiętać, aby wysokość otworu okiennego powiększyć o 26cm. 
rolety antywłamaniowe Wielkopolska

Rolety zewnętrzne -Sterowniki ProLine

Nowoczesne oraz estetyczne sterowniki znajdują wszechstronne zastosowanie.
Proste w swojej obsłudze posiadają wiele funkcji sterujących zarówno jedną jak i całymi grupami rolet. Możliwości sterowania roletami są ogromne a właściwie nie ograniczone. W ofercie posiadamy również sterowniki obsługiwane za pomocą aplikacji mobilnej.

rolety antywłamaniowe
rolety zewnętrzne
napędy rolet zewnętrznych poznań

Napędy okienne do rolet zewnętrznych

Proponujemy Państwu jedne z najlepszych napędów do rolet niemieckiej firmy ELERO. W swojej ofercie posiadamy nowoczesne napędy do rolet Revoline. Revoline jest to nowa generacja napędów. Napęd z mechaniczną krańcówką który umożliwia ustawienie dowolnych położeń krańcowych rolety tym samym daje dowolną możliwość konfiguracji systemu. Napędy z elektronicznymi krańcówkami i funkcją wykrywania przeszkody, niezawodne i zalecane szczególnie w systemie centralnego sterowania same kontrolują bieg rolety zewnętrznej w jedną i drugą stronę. Jeżeli podczas biegu roleta natrafi na przeszkodę lub gdy jest przymarznięta, napęd zostanie zatrzymany automatycznie aby zapobiec uszkodzeniu. Sterowanie radiowe – wszystkie napędy na fale radiowe pracują na nowej częstotliwości 868 Mhz odpornej na zakłócenia.

Innowacyjne akcenty wszystkich napędów firmy ELERO to nowy bezgłośny hamulec magnetyczny oraz bardzo cicho pracująca przekładnia.

napędy rolet antywłamaniowych

Rolety zewnętrzne serwis dobra cena.

Oferujemy serwis rolet w niskiej cenie. Jeżeli Twoje rolety potrzebują naprawy, ponieważ z biegiem czasu się zużywają lub jakiś element nie funkcjonuje tak jak powinien, nasz fachowiec zapewni im serwis, który wykona na najwyższym poziomie.Uszkodzona roleta często bywa kłopotliwa, dlatego dokładamy wszelkich starań aby usługa była szybko wykonana w konkurencyjnej cenie. Napisz do nas w sprawie wyceny uszkodzonej rolety wewnętrznej.

serwis rolet poznań
serwis rolet wielkopolska

Eko-Okna

ul. Sowice 22
61-306 Poznań

tel. 61 879 84 68 lub 502 852 455
e-mail: okna@eko-okna.com.pl

Super ciche rolety antywłamaniowe. Bezpieczeństwo Twojej rodziny to nasz priorytet. Rolety zewnętrzne Poznań i Wielkopolska. Montaż, serwis- szybkie terminy realizacji