Okna drewniane Poznań.

Okna drewniane Poznań najlepszy wybór dla CIebie. Drewno towarzyszy ludziom od zawsze i do dnia dzisiejszego jest jednym z najlepszym materiałów budowlanych dzięki swoim parametrom cieplnym i akustycznym. Okna drewniane to klasyczna elegancja w najnowocześniejszym wydaniu. Dzięki pełnej gamie kolorystycznej będą pasować do każdego wnętrza i każdego projektu. Ekologiczne, energooszczędne i bezpieczne – takie są właśnie Eko-Okna Dudziak. Nasze okna swoją długowieczność zawdzięczają najnowszej technologii produkcji, najwyższej klasy wyselekcjonowanemu drewnu z polskich lasów oraz impregnacji.

Eko-Okna Dudziak to wybór dla pokoleń Okna drewniane Poznań najlepszy wybór dla Ciebie i Twojej rodziny. Jeśli interesują Cie ceny okien drewnianych zadzwoń. Pamiętaj wycena jest darmowa, Pomożemy Ci podjąć najlepszą decyzje. Zlecenie zrealizujemy w najkrótszym możliwym czasie byś szybko mógł cieszyć się swoimi nowymi oknami.,

 

okna drewniane poznań
okna drewniane wielkopolska
Okna drewniane na wymiar

Okna drewniane na wymiar.

Nasze okna wykonane są z wyselekcjonowanego, trójwarstwowego klejonego drewna o przekroju 92mm, co sprawia, że doskonale nadają się do budynków energooszczędnych i pasywnych.

Do produkcji naszych okien używamy drewna sosnowego, dębowego oraz mahoniu.  Drewno dzięki  swojej bardzo wysokiej sztywności pozwala na tworzenie z niego okien o dowolnych wymiarach i różnorodnych kształtach.

W standardzie każde nasze okno w wyposażone jest w pakiet 3-szybowy (dwukomorowy), ciepłą ramkę, współczynnik U=0.5. Dzięki zastosowaniu okuć Roto oraz Sigenia mamy gwarancję niezawodnej pracy okien przez wiele lat. Nasze okna  wyposażone są również w najlepsze uszczelki Schlegel, które posiadają dożywotnią gwarancję.  Aby poznać cenny okien drewnianych Skontaktuj się z nami przez Formularz na naszej stronie. Nie czekaj przygotujemy najlepszą ofertę dla Ciebie

 

okna drewniane najwyższa jakość

Eko-Okna

ul. Sowice 22
61-306 Poznań

tel. 61 879 84 68 lub 502 852 455
e-mail: okna@eko-okna.com.pl

W naszej ofercie najwyższej jakości okna szybkie terminy realizacji. Okna drewniane Poznań idealne rozwiązanie dla CIebie.