Okna Aluminiowe Poznań

W przeciwieństwie do innych energooszczędnych okien, są bezpieczne, mocniejsze, trwałe i bardziej odporne na warunki atmosferyczne. Okna aluminiowe zyskują na popularności w obszarach narażonych na trudne warunki pogodowe, burze i huragany ze względu na ich silne i odporne na uderzenia właściwości. Miejsce, w którym mieszkasz, nie powinno decydować o rodzaju okien, które chcesz, ponieważ wskazane jest wybranie trwałych i wytrzymałych okien. Okna aluminiowe są znacznie bardziej izolacyjne i skuteczne niż zwykłe okna.  Okna aluminiowe Schucco są wyjątkowo znane i słyną z trwałych stylowych produktów. Dla wielu klientów istnieje wiele powodów, dla których wybór czegoś, co wpływa na ich wartość nieruchomości, jest zawsze trudną decyzją. Okna aluminiowe Poznań doskonały wybór dla Ciebie.

 
 

 

OKNA ALUMINIOWE SCHÜCO 70.HI

Okna SCHÜCO 70.HI (High Insulation) łączą w sobie *doskonałą izolacyjność z wielofunkcyjnością aluminium*. Parametry izolacyjne aluminium spełniają rygorystyczne kryteria energooszczędne, przez co pozwalają na *zaoszczędzenia* na rachunkach za prąd i gaz. Dzięki swojemu *uniwersalnej formie oraz komforcie użytkowania* są częstym wyborem w nowych zabudowach, a także w renowacjach istniejących budynków.

okna aluminiowe poznań
okna aluminiowe wielkopolska
okna alu poznań

OKNA ALUMINIOWE SCHÜCO 90.SI+

Okna Schüco 90.SI+ (Super Insolation+) łącza w sobie maksymalną izolacyjność cieplną, która spełnia wszelkie kryteria zabudowy pasywnej, oraz wrzechstronność w zakresie wzornictwa dzięki głębokości zabudowy wynoszącej zaledwie 90mm. Aluminium jest materiałem plastycznym, co pozwala na dopasowanie wyglądu okien do twojego wnętrza. Technologia ta daje szerokie pole działań konstrukcyjnych, dzięki czemu jest częstym wyborem architektów i inwestorów.

okna aluminiowe schucco poznań

OKNA ALUMINIOWE SCHÜCO 70.HI PASK

Charakteryzuje je kombinacja okien rozwierno-uchylnych z drzwiami przesuwnymi. Są odpowiedzią na zapotrzebowanie okien wytrzymałych, estetycznych i łatwych w obsłudze.

okna aluminiowe ceny
okna aluminiowe

Eko-Okna

ul. Sowice 22
61-306 Poznań

tel. 61 879 84 68 lub 502 852 455
e-mail: okna@eko-okna.com.pl