Eko-Okna. Profesjonalny montaż, serwis, wymiana .

Firma „Eko-Okna Dudziak” została założona w 1996 roku przez Elżbietę i Marka Dudziak. Na początku działalności oferowaliśmy sprzedaż, montaż, serwis, wymianę okien drewnianych oraz PCV. W odpowiedzi na rosnące potrzeby naszych Klientów oraz coraz większą popularność aluminiowych rolet zewnętrznych i moskitier na polskim rynku, postanowiliśmy uruchomić ich własną produkcję . W ten sposób na początku 2000 roku powstały pierwsze produkty sprzedawane pod marką „Eko-Okna Dudziak”.

 

Nowoczesne technologie.

W naszej ofercie znalazły się również drewniane drzwi wewnętrzne i zewnętrzne projektowane pod indywidulane wymagania i potrzeby klientów. Z czasem nasze portfolio zostało rozszerzone o bramy garażowe Wiśniowski, a także parapety zewnętrzne i wewnętrzne. Dopełnieniem naszej działalności są kompleksowe usługi renowacji, konserwacji oraz malowania stolarki drewnianej, jak również usługi serwisowe.

Okna i Dzwi na wymiar.

W naszej pracy najbardziej cenimy sobie bezpośredni kontakt z naszymi Klientami. Wspólne projektowanie wymarzonych okien i drzwi do ich domów daje nam dużo satysfakcji i motywuje do dalszego rozwoju. Na pierwszym miejscu stawiamy jakość naszych produktów i usług. Obecnie jesteśmy już dwupokoleniową firmą, która wraz ze swoimi pracownikami w rodzinnej atmosferze i z pasją dostarcza najnowocześniejsze rozwiązania i usługi w zakresie stolarki otworowej. 

.

Eko-Okna

ul. Sowice 22
61-306 Poznań

tel. 61 879 84 68 lub 502 852 455
e-mail: okna@eko-okna.com.pl

Firma Eko-Okna od 1992 roku świadczym profesjonalny montaż, serwis i wymiane okien pcv dzwi rolet bram garażowych.w wielkopolsce.