Bramy garażowe Poznań Najwyższa jakość, sprawdzona marka.

Bramy garażowe Poznań. Specjalnie do naszej oferty wprowadziliśmy niezwykle funkcjonalne Bramy marki Wiśniowski. Najlepsze rozwiązanie na rynku. Oferujemy kompleksowe doradztwo dostawę montaż i serwis na terenie Wielkopolski.

 

Dlaczego warto wybrać nas do montażu bram garażowych?

Bramy garażowe Poznań. Handlujemy od 1992 roku, co oznacza, że ​​mamy za sobą bogate doświadczenie. Pomożemy Ci poznać opcje, abyś świadomie dokonał wyboru. Pracujemy, aby w pełni zrozumieć Twoje potrzeby, konsultując się z Tobą dobierzemy odpowiednią bramę dla Ciebie. Właśnie dlatego nasi klienci nas polecają. • Przejrzyj nasz przewodnik po modelach, poznaj różne materiały do ​​bram garażowych i poproś o wycenę przez nasz formularz a dowiesz się o wiele więcej na temat cennika bram garażowych. • Dostarczamy na terenie całej Wielkopolski.  Szybki, prosty proces zamawiania. Poproś o wycenę od nas, a my skontaktujemy się z Tobą szybko. Następnie możesz złożyć zamówienie.

Bramy Garażowe PRIME

Stanowią one przełom w zakresie technologii i innowacji. Bramy PRIME są niemalże doskonałe w każdym calu, a także niesamowity wygląd łączą z funkcjonalnością na tym samym poziomie. .

bramy garażowe poznań
bramy segmentowe poznań

Bramy Garażowe UniPro

Są to bramy  o współczynniku U (współczynnik przenikania ciepła) bardzo zbliżonym do tego, który występuje w oknach wielokomorowych stosowanych w budownictwie energooszczędnym. Wpływa na to również uszczelnienie obwodowe, które daje należytą izolację termiczną oraz akustyczną. Ponadto panele występujące w tym typie bramy skonstruowane są w taki sposób, aby nie istniała możliwość przytrzaśnięcia palców, więc zapewniają osobom korzystającym z nich bezpieczne użytkowanie. 

Bramy Garażowe UniTherm

Są to niesamowicie trwałe oraz odporne na czynniki zewnętrzne tj. działanie i przepuszczanie wiatru, a także przenikanie wody. Występujący tu Panel INNOVO 60mm zapewnia znakomite parametry przenikalności ciepła (brak utraty ciepła; są one energooszczędne) oraz zwiększa wytrzymałość bramy poprzez zastosowanie systemu pięciowarstwowego zaginania blachy.

Eko-Okna

ul. Sowice 22
61-306 Poznań

tel. 61 879 84 68 lub 502 852 455
e-mail: okna@eko-okna.com.pl

Nowoczesne rozwiazanie – bramy Garażowe Poznań